21.10.2016

O drugim miesiącu


    Ale ten czas leci! Nasza dziewczyna w niedzielę skończyła 2 miesiące! 

  Od ostatniego czasu sporo się zmieniło. Miesiąc temu, kiedy pisałam o pierwszym miesiącu miałam  przed sobą maleńką, bezbronną istotkę. A dzisiaj? Dzisiaj mam przed sobą moją najukochańszą      córkę, która jest już taka dorosła w swoim niemowlęcym życiu. 

Lubi się uśmiechać, najlepiej całą buźką ba, nawet całą sobą! Rozmiar 56/62 nadal gości w naszej szafie, choć ten pierwszy robi się już całkiem dopasowany. W liczbach: 4200 gram oraz 54 cm. Kawał dziewczyny, prawda?:) 
Polubiła czapki, albo może jedną, różową. Podróż samochodem już taka ciekawa, nie całkiem przespana. Towarzyska dusza. Wszystkich obdarowuje uśmiechem. Czaruje. Przygląda się wszystkiemu z zaciekawieniem, z otwartą buzią. Zjada całe 90 ml mleka co 3 godziny. Śpi całą noc! Śpioch po tacie, nie ma co.  Ma swoją ulubioną grzechotkę, którą stara się złapać, ma swojego ulubionego misia, któremu opowiada swoje przygody. Lubi muzykę. Tańczy! Karuzela nad łóżeczkiem taka ciekawa. Lubi zwiedzać dom na rękach, lubi słuchać opowieści. Zasypia w ramionach mamy albo babci. Kąpiele uwielbia! Lubi również lampki, światełka, żarówki.A jak pozuje do zdjęć! Ma za sobą swoją pierwszą ważną imprezę. O tym, że jest głodna lub gdy chce jej się spać wiedzą wszyscy sąsiedzi. Taka już dorosła ta nasza Dziewczyna :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM