12.11.2016

Foto październik

Zapraszam na nasz foto październik, czyli wspomnienia miesiąca zapisane na zdjęciach. Mimo, że za nami spora część listopada a my toniemy w remoncie - nie mogło jednak obyć się bez zdjęć.

Październik zaczął się u nas pechowo. Dopadło mnie okropne, jesienne choróbsko. Opieka nad dzieckiem w chorobie dla matki, która nie może pocałować, przytulić swojego dziecka jest dla mnie czymś strasznym. Na szczęście, szybko minęło i po kilku dniach nadrobiłyśmy zaległości w tuleniu. Październik to miesiąc, w którym Laura miała swój wielki dzień - Chrzest Święty. Nie obyło się bez stworzenia planu działania oraz samodzielnego projektowania zaproszeń dla gości.


W październiku wydałam również swoją pierwszą książkę.


Październikowa fotografia weszła na wyższy poziom - mama zaopatrzyła się w statyw! Miało być dużo wspólnych zdjęć. Jak do tej pory jest jedno statywowe, z lalką. Pierwszą lalką Laurki.


Październikowe paznokcie przybierały najczęściej prawdziwe jesienne barwy, głównie bordo lub śliwkę.
W październiku odbyły się również pierwsze poważne zachwyty nad karuzelą. Były też rozmowy, próby złapania zwierzątek. Był również pierwszy głośny śmiech!


Były prezenty od dziadków.
Październikowa mama.

Pluszowa październikowa armia.

Październik rozpieszczał nas piękną pogodą, miałyśmy wiele okazji do  spacerów. Niestety. Z czasem przestały być naszymi typowymi, babskimi spacerami. Zaczęliśmy pokazywać jesień również kumplom z wiklinowego koszyka. Stąd też w październiku wybrałyśmy się na spacer z lisem oraz z misiem.


A jaki był Twój październik? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM