10.11.2016

#fotowyzwaniejestrudo


Fotowyzwanie, czyli ja i mój aparat :) Cieszę się, że dzięki Natalii i jej Rudemu Blogowi mogłam wziąć udział w fotowyzwaniu o jakże pięknej, jesiennej tematyce. Jak widzicie - głównym motywem była nie tyle sama jesień, co jesień z moją córką :) 

Chciałam, aby te zdjęcia były takie, jakie lubię najbardziej i jakie staram się robić - rodzinne, ciepłe. Takie, przy których zatrzymasz się na dłużej i się uśmiechniesz. Udało się?:)

4. drobny szczegół 


Dzięki Lauruszkowi spacery stały się jeszcze przyjemniejsze. Ona uczy się swojego nowego otoczenie a ja uczę się dostrzegać drobne jesienne szczegóły

8. tylko rano

Uwielbiam nasze poranki, powtórzę to jeszcze nie raz. Tylko rano tak się do mnie uśmiechasz. Tylko rano opowiadasz mi, co Ci się przyśniło. Tylko rano jestem trochę niewyspana ale tylko rano dochodzi do mnie fakt, że dla takich widoków, warto jest być niewyspanym! Ta jesień przyniosła nam piękne uśmiechy. Tylko rano, tylko jesiennie! 

11. atrybuty jesieni 

Jesień uwielbiam za kolory. Za pomarańcz. Za dynię. A zdjęcie z dynią w roli głównej zawsze chciałam mieć.

14. w dłoniach


W dłoniach. W tych maleńkich, najpiękniejszych. Po jesiennych spacerach. Po obserwowaniu jesieni. To taka ważna jesień, bo pierwsza w życiu! 

15. gadżet 
Jesienny gadżet. 

6 komentarzy:

 1. Podoba mi się to ostatnie zdjęcie,dynia i sklejka z ,,tylko rano''-jest urocza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zdjęcia nr. 11, 14, 15 i 8. Gratuluję pięknych zdjęć. Ja też brałam udział w wyzwaniu, dużo można się przy nim nauczyć. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję! Tak, super zabawa :) Całuję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo klimatyczne zdjęcia! A "tylko rano" to słodkość nad słodkościami <3

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM