25.11.2016

Projekt 52 / zdjęcie 14

Zapomniany projekt przez zamieszanie mieszkaniowe. Staramy się nadrabiać. Ostatnio stanęłyśmy na 10 tygodniu, 3 kolejne pominęłyśmy, nadrabiamy jednak 14. 12 tydzień przyniósł nam magiczną trójkę, która zamieniła Laurę w zupełnie inne dziecko, jednak to prawda, że po 3 miesiącu dziecko staje się jakby bardziej do dziecka podobne, staje się z każdym dniem co raz bardziej samodzielne a i jego postępy widać gołym okiem. Coś w tym jest. O naszym 3 miesiącu pisałam w poprzednim poście, na co Cię serdecznie zapraszam. Oby tym razem nasz projekt 52 był uzupełniany systematycznie. Obu już żadne wspomnienie nam nie uciekło więcej :) 


6 komentarzy:

 1. Taki pomysł na wpisy od jakiegos czasu i mi chodził po głowie. Od stycznia zaczynam swój projekt:) Świetna to będzie pamiątka dla Ciebie za jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja Sara za kilka dni skończy pół roku i tak się zastanawiam, kiedy to zleciało. Dzieci zdecydowanie za szybko rosną :). Sliczną masz córeczkę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna dziewczynka :) Moja córeczka ma już 26 miesięcy, a ja wciąż nie potrafię uwierzyć, że ten czas tak szybko płynie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Projekt jest fajny i jeśli prowadzi się go systematycznie to jest to super sprawa :) Ja przeglądając zdjęcia z pierwszych tygodni nie mogę uwierzyć, że Laura tak się zmieniła! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, tutaj się zgodzę no ale cóż, czasu nie zatrzymamy :) Bardzo mi miło, dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlatego warto zapisywać wspomnienia na zdjęciach :)))) Całuję :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM