05.12.2016

Blogmas 2016 - Drogi Święty Mikołaju

W tym roku nie proszę Cię o nową torebkę, nowe buty czy nowy telefon. Nie proszę Cię o wycieczkę do ciepłych krajów czy walizkę pieniędzy. W tym roku nie proszę Cię o nic. Chciałabym jedynie podziękować Ci. Za to, że kiedy kilka lat temu pisałam do Ciebie listy, w każdym wspominałam, że chciałabym mieć szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Moją własną. Dziękuję Ci, że w tym roku Święta Bożego Narodzenia mogę spędzić wraz z nimi. Wiesz, fajnie byłoby mieć te wszystkie piękne torebki, biżuterię, buty. Ale to tylko chwilowe dobra, które nacieszą nas na chwilę. To chyba taki ludzki zwyczaj, że prosimy Cię o coś, czego nam potrzeba, co chcielibyśmy mieć. Ja już mam to, na czym zależało mi najbardziej. Mam Ją, mam Laurę. 

  
Wiesz co Święty Mikołaju? Może jednak jest coś, o co chciałabym poprosić Cię w tym roku. Chciałabym znaleźć w tym roku pod choinką paczkę z radością, uśmiechem, serdecznością i magią. Dasz radę to załatwić? Mimo, że nie będzie pamiętać, jakie były Jej pierwsze święta, to chciałabym, aby swoim uśmiechem rozdała radość pozostałym domownikom. Aby w tym okresie wszyscy byli dla siebie serdeczni, pomocni. Aby czas ten był magiczny, pełen pięknych wspomnień. To wszystko o co Cię proszę w tym liście. Ale nie martw się. Następny napiszemy do Ciebie już razem. I wtedy przygotuj się, bo będziemy prosić o coś wyjątkowego. Ale Ty sobie poradzisz ze wszystkim, jestem tego pewna. 
6 komentarzy:

 1. Gratulacje! No i pięknych świąt w powiększonym gronie rodzinnym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Instrukcję Poproszę5 grudnia 2016 09:26

  Wzruszający list :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. tak już teraz jest. świat pędzi do przodu i przez to często zapominamy o tym, że te święta są rodzinne. świetnie, że masz takie podejście. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. nieidealnamama7 grudnia 2016 10:00

  Wspaniałe słowa! Magicznych i szczęśliwych świąt wam życzę !

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM