01.12.2016

O naszym adwentowym kalendarzu


Święta Bożego Narodzenia uwielbiam. Są tymi, na które zawsze czekałam najbardziej. Nie będę  oryginalna, jeśli napiszę, że w tym roku święta będą wyjątkowe. Dla każdej mamy pierwsze święta spędzone ze swoimi dziećmi są tymi wyjątkowymi, najpiękniejszymi.
Aby umilić sobie adwentowe odliczanie do świąt, idąc za ciosem innych blogerek postanowiłam stworzyć swój własny kalendarz adwentowy. I to nie byle jaki kalendarz...
Fotokalendarz. To pierwsze co przyszło mi na myśl. Laurka jest jeszcze zbyt mała, abym mogła wykorzystać inną formę kalendarza, czekoladek  nie je, rozpakowywać małych pakunków również  nie potrafi za to pięknie pozuje do zdjęć, co postanowiłyśmy wykorzystać w naszym kalendarzu.

24 dni do świąt, stąd też 24 zdjęcia. Sama jestem ciekawa końcowego efektu, który będzie również piękną ozdobą oraz pamiątką świąteczną :)


Jak podobają się Wam nasze pierwsze zdjęcia? Całujemy! 

3 komentarze:

 1. Anna Prokopowicz1 grudnia 2016 11:26

  Bardzo ciekawy pomysł :) Sama oglądam przepiękne kalendarze, ale mój smyk jest jeszcze za mały. Że też nie wpadłam na taki pomysł, chyba ukradnę :) Strasznie jestem ciekawa efektu, będę śledzić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Będziecie mieli świetną pamiątkę :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajny pomysł! Mój Henio też jeszcze za mały na kalendarz z prawdziwego zdarzenia, więc u mnie w tym roku takiego jeszcze nie ma, a o zdjęciach nie pomyślałam - moze dlatego, że i tak robię mu je codziennie? ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM