27.10.2016

Spacer z lisem


Spacer z nowym towarzyszem. Lis podziwiał okolicę a Laurek spał w najlepsze, jak zwykle na spacerach. Uwielbiam taką jesień. 

26.10.2016

O dziecku i o psieJak to jest żyć z psem i małym dzieckiem? Otóż, nie łatwo. Niestety pies schodzi na drugi plan, ponieważ dziecko potrzebuje w pierwszych miesiącach swojego życia wiele uwagi. Jednakże, kiedy jedno z nich zaczyna robić się co raz to bardziej ciekawskie, drugie równie ciekawsko obwąchuje to pierwsze. 


25.10.2016

10/52


Wraz z nadejściem dziesiątego tygodnia pojawiły się te długo wyczekiwane uśmiechy. Do wszystkich, do wszystkiego, z wszystkiego. Całkiem świadome, naturalne. Piękne! 


23.10.2016

O mojej pierwszej książce


Moda na książki wydawane przez blogerki trwa w najlepsze. Książki kucharskie, książki o tematyce urodowej, poradniki mówiące o tym, jak żyć czy książki o szyciu. Sama zwę się blogerką, ponieważ tworzę to miejsce. Zatem idąc w ślady koleżanek po fachu, ja również postanowiłam wydać swoją książkę.

22.10.2016

9/52


9 tygodni, 2 miesiące. Tyle pięknych chwil za nami, tyle dobrego jeszcze nas czeka. Moja duma, moja miłość, moja Dziewczyna :) 

21.10.2016

O drugim miesiącu


    Ale ten czas leci! Nasza dziewczyna w niedzielę skończyła 2 miesiące! 

  Od ostatniego czasu sporo się zmieniło. Miesiąc temu, kiedy pisałam o pierwszym miesiącu miałam  przed sobą maleńką, bezbronną istotkę. A dzisiaj? Dzisiaj mam przed sobą moją najukochańszą      córkę, która jest już taka dorosła w swoim niemowlęcym życiu. 

20.10.2016


Tak bardzo  bałam się  tego dnia. Bałam się o Nią. Wiedziałam, że będzie nam bardzo ciężko. Mi na pewno. Ale dała radę. Moja dzielna dziewczyna! Pierwsze szczepienie za nami.


19.10.2016

O kuchennych rewolucjach: potrawka z kurczaka z makaronem


Potrawka z kurczaka przypomina mi moje studenckie życie, kiedy to na gotowanie nie było dużo czasu, a obiady ograniczały się zwykle do makaronów, sosów czy dań z torebek. Potrawka z kurczaka jednak wyjątkowo zapadła mi w pamięci. Za smak, za szybkość w przygotowaniu, za zapach. 


17.10.2016Dzień dobry w poniedziałek! Dużo uśmiechu na nadchodzący tydzień ;) U nas póki co słodki poranek. 

14.10.2016

PrzyjacielStało się. Koniec naszych babskich spacerów sam na sam. To pierwsza Laurkowa jesień! Uczciliśmy ją długim spacerem, w trójkę :) Świętujemy dzisiaj z Laurką. Takie małe mamine święto. Święto Edukacji Narodowej. Święto nauczycieli. Święto pani z przedszkola :)

11.10.2016

Zdjęcie 8/52

Od ośmiu tygodni każdy wtorek jest moim ulubionym wtorkiem :) 

10.10.2016
Pierwsze zadrapania za nami. Ale żeby aż tak? 


09.10.2016

Chrzest
Pierwsza poważna impreza w życiu zaliczona. ;)

07.10.2016Jutro wielki dzień Kluski a my... toniemy w smarkach. 

06.10.2016

Pierwsza lalka
Fakt, że Kluska okazała się Kluską płci żeńskiej ucieszył mnie jeszcze bardziej na samą myśl o tych wszystkich pięknych sukieneczkach, bucikach i... lalkach.  Fajnie jest mieć córkę! Fajnie jest móc mieć tak piękne zabawki w swoim domu. 

04.10.2016

7/52


To już 7 tygodni, od kiedy Laura jest z nami. Uwierzysz? Już 7! 

Październikowy gość


Do naszych drzwi zapukał właśnie październik. Wpuściłam go do środka. Zrobiłam ciepłą herbatę, poczęstowałam sernikiem. A on w ramach podziękowania zostawił nam przeziębienie. Przyplątało się do mnie. Nie lubię takich nieproszonych jesiennych gości. 


W tym kubku herbata smakuje wyjątkowo pysznie! :) 


03.10.2016


Uwielbiam te nasze poranki. Uśmieszki, pogadanki, całowanki. Aj jak cudownie jest być Twoją mamą! 


01.10.2016

Babskie randki


Mamy nasze małe babskie zwyczaje. Rano leżymy razem w łóżku i opowiadamy sobie o naszych snach. Wieczorem planujemy, co założymy następnego dnia. Przecież każda kobieta lubi przebieranki! Najbardziej jednak lubianym zwyczajem są babskie randki. Na razie chodzimy na długie spacery. Jak zakochana para. Tylko Ona i ja. A wtedy rozmawiamy. Planujemy, marzymy. Czasami nawet  śpiewamy! Co raz więcej przy tym uśmiechów i ciekawości. Kiedyś zabiorę ją na babską randkę do kawiarni, kina, parku, muzeum. Pokażę Jej tyle pięknych rzeczy. I będziemy w tym wszystkim tylko my dwie, mama i córka. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM