30.11.2016

15/52


Już 15. A dopiero co wstawiałam pierwsze zdjęcie tej serii o tutaj. Tworząc wpisy "52" głównie miałam na celu zatrzymanie w pamięci Twojego obrazu. Teraz wiem, że był to pomysł trafiony w stu procentach. 

28.11.2016

O nowych umiejętnościach


Jestem mamą sentymentalną. Typem zbieracza. Opaska ze szpitala, pierwszy smoczek, pierwsze body, sukienka z chrztu, pierwsze kartki. O zdjęciach wspominać nie muszę. Mam ich pełno, z każdego tygodnia życia. Pewnie jak każda mama. Nie mogło być inaczej, kiedy Laura nauczyła się nowej umiejętności, oczywiscie trzeba było to zapisać. W pamięci fotograficznej i tej wirtualnej. 


25.11.2016

Projekt 52 / zdjęcie 14

Zapomniany projekt przez zamieszanie mieszkaniowe. Staramy się nadrabiać. Ostatnio stanęłyśmy na 10 tygodniu, 3 kolejne pominęłyśmy, nadrabiamy jednak 14. 12 tydzień przyniósł nam magiczną trójkę, która zamieniła Laurę w zupełnie inne dziecko, jednak to prawda, że po 3 miesiącu dziecko staje się jakby bardziej do dziecka podobne, staje się z każdym dniem co raz bardziej samodzielne a i jego postępy widać gołym okiem. Coś w tym jest. O naszym 3 miesiącu pisałam w poprzednim poście, na co Cię serdecznie zapraszam. 

22.11.2016

O 3 miesiącu


Już trzeci? Przecież wczoraj leżałam na zielonej leżance w zielonej sali a dzisiaj mam już swoją trzymiesięczną wymarzoną Laurkę? Niemożliwe! A jednak. Cieszę się, że już od 3 miesięcy jestem Twoją mamą. 


18.11.2016

Codzienność


Dzisiaj miałyśmy babski dzień. Bez żadnych obowiązków. Bez planu. Bez mężczyzn. Uwielbiam takie dni we dwoje, ja i moja Dziewczyna. Nasz zwykły dzień, piękny w tej swojej zwykłości. Nie musiałyśmy martwić się o remont, który trwa w najlepsze. Dzisiaj o tym zapomniałyśmy i było wspaniale. To był dobry dzień. 


12.11.2016

Foto październik

Zapraszam na nasz foto październik, czyli wspomnienia miesiąca zapisane na zdjęciach. Mimo, że za nami spora część listopada a my toniemy w remoncie - nie mogło jednak obyć się bez zdjęć.

10.11.2016

#fotowyzwaniejestrudo


Fotowyzwanie, czyli ja i mój aparat :) Cieszę się, że dzięki Natalii i jej Rudemu Blogowi mogłam wziąć udział w fotowyzwaniu o jakże pięknej, jesiennej tematyce. Jak widzicie - głównym motywem była nie tyle sama jesień, co jesień z moją córką :) 

06.11.2016

Sernik Mamy


Sernik? Poproszę! Najlepiej taki puszysty, żółty i mięciutki. Najlepiej ten, który robi mama! A jaki robi mama? Najlepszy na świecie.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM