22.12.2016

10 darmowych czcionek na bloga


Od zawsze lubiłam piękne rzeczy, estetyczne przedmioty oraz... uporządkowane blogi. Zawsze staram się bloga tworzyć od podstaw sama. Lubiłam siedzieć godzinami nad doborem odpowiednich czcionek, kolorów oraz treści. Teraz niestety czasu na to wszystko co raz mniej, ale może co jakiś czas uda mi się tutaj wrzucić coś z zakresu designu bloga? Powiedzmy, że to takie noworoczne postanowienie na rok 2017 ;)


20.12.2016

Projekt 52/18Projekt 52 ponownie zaniedbany. Mogłabym zrzucać tutaj winę na wszystko. Na remont, na przeprowadzkę, Na brak czasu. Brak czasu, brak zdjęć, brak uporządkowania wspomnień i pięknych chwil. Czasami zapominamy o tym, co dla nas najważniejsze, zapominamy, aby być szczęśliwymi. Cieszę się, że ednak Ty mi o tym wszystkim przypominasz i nie pozwalasz zapomnieć, aby każdy dzień z Tobą, każda chwila, każda minuta była najpiękniejsza, jedyna, wyjątkowa. 

19.12.2016

O porankuW piątek skończyła 4 miesiące. Już nie jest tą bezbronną istotką, która potrzebuje opieki i uwagi przez całą dobę. Teraz pokazuje swój charakter, pokazuje swoje preferencje, pokazuje swoją osobowość. Jest ruchliwa, jest jej wszędzie pełno! Ciągle wyciąga smoczek z buzi. Potrafi sobie go włożyć sama do buzi, owszem. Ale jaka złość nadchodzi, gdy smoczek ten zostanie wyciągnięty przy usypianiu! Mam na to sposób. 


16.12.2016

O Prezencie pod choinkę - propozycje dla niemowląt


Wszyscy co raz poważniej zaczynamy myśleć o świętach, o zakupach, o prezentach o świątecznych, potrawach i wypiekach. My mamy to szczęście, że nad nami stoi moja mama, babcia Laury, u której spędzamy nasze święta. Masz już wszystkie prezenty? My temat świątecznych upominków zostawiliśmy na weekend oraz ostatni przedświąteczny tydzień, pewnie jak i większość z Was.

12.12.2016

O kilku pięknych chwilach, które przyniosło mi macierzyństwo


Zdaję sobie sprawę, że to dopiero początek  a jeszcze wiele pięknego jest przed nami. Dzisiaj jednak mam ochotę podzielić się z Tobą kilkoma pięknymi chwilami, które spotkały mnie na początku mojej wielkiej przygody.


09.12.2016

Fotoadwent - dzień 9


Dziewiąty grudnia zatem dziewiąty dzień naszego fotoadwentu. Ciekawi, jak prezentuje się nasz fotoadwent? :)


08.12.2016

O pierwszym mikołajkowym prezencie Laury


Szósty grudnia. Mikołajkowy czas. Magiczny, radosny i niewątpliwie długo wyczekiwany przez większość dzieci. U nas w tym roku szczególny dzień, bo pierwszy spędzony w trójkę. Chcesz wiedzieć, co podarowałam w tym dniu mojemu dziecku?


05.12.2016

Blogmas 2016 - Drogi Święty Mikołaju

W tym roku nie proszę Cię o nową torebkę, nowe buty czy nowy telefon. Nie proszę Cię o wycieczkę do ciepłych krajów czy walizkę pieniędzy. W tym roku nie proszę Cię o nic. Chciałabym jedynie podziękować Ci. Za to, że kiedy kilka lat temu pisałam do Ciebie listy, w każdym wspominałam, że chciałabym mieć szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Moją własną. Dziękuję Ci, że w tym roku Święta Bożego Narodzenia mogę spędzić wraz z nimi. 

04.12.2016

Blogmas 2016


Grudzień zaczął się dla bloga pracowicie. Postanowiłyśmy z Laurą stworzyć nasz pierwszy wspólny fotoadwent, czyli 24 zdjęcia z 24 dni adwentu. Żeby było nam jeszcze mało, wciągnęłyśmy się w zabawę zorganizowaną przez Milenę z makelifeperfekt.pl do Blogmas. Tak, tak grudzień będzie zdecydowanie miesiącem, w którym pojawi się więcej, niż dotychczas :)

02.12.2016

Fotoadwent - dzień 2Pomysł z fotokalendarzem stworzonym w adwencie jest chyba najlepszym, jaki ostatnio wpadł mi do głowy. Świetna zabawa, trening kreatywności, lekcja systematyczności. I to wszystko dzięki Tobie, moja mała dziewczynko :) 


01.12.2016

O naszym adwentowym kalendarzu


Święta Bożego Narodzenia uwielbiam. Są tymi, na które zawsze czekałam najbardziej. Nie będę  oryginalna, jeśli napiszę, że w tym roku święta będą wyjątkowe. Dla każdej mamy pierwsze święta spędzone ze swoimi dziećmi są tymi wyjątkowymi, najpiękniejszymi.
Aby umilić sobie adwentowe odliczanie do świąt, idąc za ciosem innych blogerek postanowiłam stworzyć swój własny kalendarz adwentowy. I to nie byle jaki kalendarz...


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM