07.01.2017

DIY ładna butelka na olej lub oliwę


Manię chomikowania mam po mojej mamie. Zbieram różne przedmioty z myślą: "przyda się na później". W swojej kolekcji rzeczy "przydamisiowych" mam kilka  butelek o ładnych i ciekawych kształtach. Z nich możesz wyczarować wiele pięknych rzeczy, między innymi ładną, ozdobną butelkę na olej, oliwę czy ulubiony sos. Oczywiście, kupisz taką butelkę w sklepie,  ale skoro możesz coś zrobić sama tańszym kosztem, dlaczego tego nie wykorzystać? :)


Wszystko, czego potrzebujesz a właściwie  jedynie, czego potrzebujesz to ładna butelka. Moja jest po winie. Zwykła, z długą szyjką, dość wąska. Możesz wykorzystać również naklejki lub gotowe etykiety, aby butelkę podpisać. Ja taką etykietę wykonałam samodzielnie, ze zwykłej białej taśmy klejącej,  którą  podpisałam czarnym markerem. Na koniec dodałam jeszcze mały akcent ozdobny: brązową wstążeczkę.


Jak podoba Ci się efekt końcowy? ;)

5 komentarzy:

 1. Niby nic, a efekt fantastyczny :) Ja też tak chomikuję i chomikuję, tylko ciągle czasu brak, by w końcu usiąść i stworzyć jakieś cuda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie proste, a takie fajne:) Dużo lepiej wygląda niż zwykła butelka z olejem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj również jestem tego samego zdania :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Skąd ja to znam :) Kwadrans wystarczy na zrobienie czegoś takiego ;)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Aleksandra Ćmachowska7 stycznia 2017 18:25

  Kurczę! Tak prosto, a tak pięknie! Minimalizm w czystej postaci, a dla mnie minimalizm to klasyka i elegancja :)! Pozdrawiam, Mamatywna.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM