02.01.2017

O nowych smakach


Dzień dobry w 2017! Też nie możesz uwierzyć w to, że mamy już nowy rok? Dzisiaj opowiem Ci o naszym nowym ogromnym kroku w przyszłość. O odkryciu nowych smaków oraz o naszej pierwszej wielkiej podróży do bardzo ciekawej i pysznej krainy smaków. 


4 miesiąc to odpowiedni czas dla dziecka karmionego mieszanką modyfikowaną, aby pokazać mu nowy świat, Świat nowych smaków. Nie ma odwrotu - bilety zostały kupione!Po drzemce jedziemy w podróż. Zakładamy granatową bluzkę, śliniak bez którego ostatnio się nie ruszamy, owijamy się szalem z tetry i wsiadamy do naszego przedziału. Ruszamy pociągiem w drogę. Kierunek - Kraina Warzyw. Jestem podekscytowana a zarazem obawiam się, nie wiem, czy ta podróż przypadnie Jej do gustu. Pociąg się zatrzymał. Wysiadamy na przystanku: "Młoda marchewka z ziemniakiem". Zaczynamy odkrywać wszystkie pyszne aspekty tego punktu naszej podróży. Pachnie całkiem przyjemnie. Czas na posiłek, zgłodniałyśmy. 

Pierwsze podróż za nami. Jutro znów jedziemy na wycieczkę :) 


3 komentarze:

  1. My dopiero zaczynamy. :) póki co na początek mam sporo porobionych wlasnych słoiczków luz warzyw swojskich, wiec z kupnych nie korzystam. Ale głównie będę się hippem posilkowac.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety moje dziecię było uczulone na wszelkie słoikowe żarcie, więc nie dane mu było zasmakować tych różnorodności :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie korzystałam prawie wcale z gotowych produktów, ale na pewno jest to wygoda.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM