07.02.2017

Kadry stycznia


Jednym z noworocznych postanowień w nowym roku było robienie więcej zdjęć. I choć Laura fotografowana jest na bieżąco, tak ani ja, ani Michał zdjęć razem nie mamy praktycznie wcale. Kadry to dobry moment, by zaległości nadrobić. Opowiem Ci, co działo się u nas przez cały miniony miesiąc. Zatem usiądź wygodnie, zapraszam Cię na styczniowe kadry. 
 W styczniu zaczęłyśmy próbować nowych smaków. Za nami już marchewka, ziemniak, dynia, brokuł. Mamy w zapasie słoiczki na leniwy lub wręcz zabiegany dzień, choć staram się gotować posiłki dla Laury sama. Część warzyw trafia bezpośrednio po zmiksowaniu w miseczce, inna część trafia do zamrażalnika. 
 W styczniu skończyliśmy również remont naszej sypialni. Jest taka, jaką sobie wymarzyłam, biała. Mamy tutaj również kącik niemowlęcy, który pokazywałam Wam kilka wpisów dalej. Uwielbiam to miejsce :)
 Polubiłam gotowanie dla swojej rodziny. Co raz częściej na obiad wybieramy warzywa, pełnoziarniste makarony czy kasze. Chcielibyśmy wprowadzić zdrowe nawyki zarówno do swojego żywienia, jak i żywienia Najmłodszej. O szybkim talerzu na którym znalazł się makaron z warzywami napisałam tutaj

 Wraz z nadejściem Nowego Roku nadszedł czas na nowy - dorosły smoczek. Stary trafił do magicznego pudełka wspomnień. 

 Pierwsza zieleń w naszym domu - nie licząc tej sztucznej w kuchni ;) Storczyk to prezent od M. ;)
Mama i córka - rzadko bo prawie wcale tutaj nas nie ma razem. Mamy statyw, mamy pilot, możemy nadrabiać :)


Ostatniego dnia stycznia również uruchomiłyśmy naszą wirtualną szafę na facebooku, którą możecie przeglądać i coś przygarnąć do siebie:)

A jaki był Twój styczeń? ;)

4 komentarze:

 1. Melduję Gotowość7 lutego 2017 07:25

  Gdybym umiała robić tak wspaniałe zdjęcia to na okrągło bym robiła ;) U mnie z tym dużo gorzej a wspólnych zdjęć z mężem też jak na lekarstwo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia <3 Swoją drogą cudowny storczyk! Mam dwa, ale są zwykłe "storczykowate", ten Twój naprawdę robi wrażenie!
  Też szykuję się powoli do remontu w sypialni, chcę ją odmalować na biało i dorzucić trochę szarości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia, naprawdę...cudowne <3

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM