18.04.2017

Pasja, miłość do akwareli, mąż i Instagram - nasze polskie handmade odcinek 2
 (źródło: by.agasi)


Co ma do siebie architektura krajobrazu, akwarela i blondwłosa dziewczynka? A no ma! Lena to córka Agnieszki - bohaterki dzisiejszego artykułu. Z ogromną przyjemnością zapraszam Was do poznania Agnieszki, jej akwarelowych dzieł i poznania historii, która pokaże Ci droga mamo, że warto mieć marzenia, warto je spełniać.(źródło: by.agasi)

Jestem samoukiem. Na początku fascynowałam się samą grafiką. W szczególności były to grafiki architektury lub kwiatów. Później trochę farbami olejnymi. W klasie maturalnej gdy zastanawiałam się co zrobić ze swoją przyszłością brat podsunął mi pomysł abym poszła na architekturę krajobrazu. Pojechałam na kurs przygotowawczy do egzaminu na studia,  na którym zakochałam się w akwareli. Od tamtej pory z akwarelą już się nie rozstaję :) 
Do malowania obrazków dla dzieci zainspirowała mnie moja córcia będąc jeszcze w brzuchu. Tworzenie ich od początku daje mi wiele radości, a pomysły nigdy mi się nie kończą. Początkowo obrazki powstawały dla dzieci z najbliższej rodziny później dla przyjaciół i znajomych aż pewnego dnia mój mąż oznajmił mi, że zakłada profil na instagramie by.agasi i mam zacząć wrzucać zdjęcia. I tak 1 czerwca (w dzień dziecka) zaczęła się moja przygoda z by.agasi.

(źródło: by.agasi)

O inspiracjach słów kilka

Lena - to ona inspiruje mnie najbardziej, ale również wszyscy Klienci którzy się do mnie zgłaszają z ciekawymi zamówieniami. W każde zamówienie wkładam dużo serca i staram się aby było wyjątkowe.


(źródło: by.agasi)

 życie grafika samouka

Codziennie zastanawiam się jak udaje mi się tyle rzeczy zrobić w ciągu dnia ;) 
Lena zazwyczaj wstaje o 6:30. Zazwyczaj chwile jeszcze leniuchujemy i o godzinie 7 wstajemy. Robimy śniadanie, męża wyprawiam do pracy. Do pierwszej drzemki Leny bawimy się, oglądamy książeczki, chodzimy na szybkie zakupy i spacer. Gdy już nastąpi ta cudowna chwila drzemki Leny, ja biorę się na początku za obiad, sprzątanie, a po chwili za malowanie. Po drzemce Lena je obiad i znowu bawimy się lub idziemy na plac zabaw. Tak mija nam czas do powrotu męża z pracy, bo później spędzamy czas ciesząc się sobą już w trójkę. O 19:30 Lena jest kąpana przez tatę, ja wtedy sprzątam, a o 20 usypiam małą. Gdy już nastanie cisza i spokój biorę się znowu za tworzenie :) Dzień kończę różnie. Czasem jest to 22, a czasem 23:30. 
Nasz dzień nie wygląda zawsze tak jak w opisie. Lena od 4 miesiąca ząbkuje wiec ma też cięższe dni. Wtedy maluję tylko nocami, a czasem jestem tak wyczerpana, że nie mam na nic siły. Czasem żałuję, że Lena nie może mi oddać trochę swojej energii. 
Niedługo wracam do stałej pracy, a Lena idzie do żłobka więc nasz plan dnia zupełnie się zmieni. Jestem jednak pewna, że na malowanie zawsze znajdę czas :) 

(źródło: by.agasi)

Wsparcie, pasja, pozytywne myślenie - przepis na sukces

Na początku nigdy nie jest łatwo, ale jak się robi coś z sercem i z pasją jest to przyjemne. Tworząc by.agasi nie nastawiałam się na stworzenie z tego biznesu. Raczej była to chęć podzielenia się moją pasją oraz skrawkami z naszego życia. Z czasem gdy zgłaszało się do mnie coraz więcej osób pomyślałam, że jest to pomysł na przyszłość. Przede mną jeszcze długa droga, ale jestem pewna, że wszystko  mi się uda. Wierzy we mnie wiele osób, a wsparcie, pasja i pozytywne myślenie jest według mnie najważniejsze. 

  


(źródło: by.agasi)

Odważne marzenia

Jestem osobą nieśmiałą, która często ma wiele chwil zwątpienia w siebie dlatego każdemu życzę odwagi. Chowając do szuflady swoje dzieła nic się nie osiągnie dlatego życzę odwagi, bo może wyniknąć z tego mnóstwo pozytywnych rzeczy.

 
(źródło: by.agasi) 


Wierzę, że nie jedna z Was zakocha się w pracach Agnieszki. Przepiękne grafiki, wzory, kolory. Wiecie, ile uroku i słodyczy możesz wyczarować umieszczając na ścianach w pokoiku dziecięcym takie cuda? Zapewniam Cię, że o wiele lepiej będzie się tutaj spędzało czas, gdy taka sympatyczna postać będzie na Was spoglądać :))

  
(źródło: by.agasi) 


Prace Agnieszki oglądać możecie na jej oficjalnym koncie na Instagramie by.agasi 

Zachęcam również do polubienia Jej strony na facebooku - Facebook by.agasi 


Artykuł nie jest postem sponsorowanym.

3 komentarze:

  1. Śliczne. Uwielbiam patrzeć m takie cuda bo ja nie mam za grosz talentu

    OdpowiedzUsuń
  2. naszebabelkowo.blogspot.com18 kwietnia 2017 05:11

    Przepiękne ! Jestem pod naprawdę ogromnym wrażeniem - i żałuję, że sama nie jestem taka utalentowana. To prawdziwy dar.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM