30.05.2017

O domowym Kubusiowym sokuOstatnio miejscem, które najczęściej odwiedzam w moim domu jest moja... kuchnia. I może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że do gotowania nie mam ani wrodzonego talentu, ani zapału ani nawet smaku. Macierzyństwo to jednak również poświęcenie, które wymaga od nas, abyśmy przełamywały nasze stare przyzwyczajenia i zaczynały  odnajdywać się w nowej rzeczywistości.
Eksperymentując pewnego dnia znalazłam przepis na domowy sok Kubuś, który zapewne znasz ze sklepowych półek. Taki sok bardzo przypadł mojej córki do gustu, jest tani, szybki i co najważniejsze - zdrowy.


Co do składników - sok możesz zrobić z czego tylko masz ochotę, lub co znajdziesz w swojej kuchni. Ja sok przygotowałam z marchewki, banana oraz jabłka. Marchewkę pokroiłam w plasterki, ugotowałam, następnie zblendowałam razem z bananem i jabłkiem. Do powstałej masy dodałam 300 ml wody i zagotowałam.Wiesz, co jest jeszcze fajnego w tym soku? Możesz schować go w lodówce i wyciągnąć następnego dnia nie tylko jako sok, ale również jako pyszny, zdrowy mus.Dajcie znać, co same przygotowujecie dla swoich maluchów. Wciąż szukam inspiracji na posiłki dla Laury, więc chętnie dowiem się, o Waszych maluszkowych talerzach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM