04.07.2017

Tydzień sukienkowy / 2Lubię być mamą dziewczynki, lubię móc popatrzeć na te wszystkie piękne sukienki, dodatki oraz maleńkie buciki. W tym tygodniu nosimy tylko sukienki. Mamy ich kilka w garderobie Najmłodszej więc pomyślałam, że nie warto chować je przed innymi i czekać, aż Laura z nich wyrośnie. Nosimy sukienki i obalamy mit, że dziewczynki w sukienkach nie mogą swobodnie się bawić, poruszać oraz funkcjonować.
Sukienkę z pierwszego, poniedziałkowego dnia możecie zobaczyć w poprzednim wpisie o Obracance. Sukienka pochodzi z second handu, ma już dobry rok (upolowałam ją jeszcze będąc w ciąży) a sama Laurka prezentuje się w niej przeuroczo. Z resztą, same zobaczcie na tych zdjęciach.

W drugim dniu sukienkowego tygodnia towarzyszyła nam piękna sukieneczka od polskiej marki KaroMioHandmade, do której z resztą mamy koronę, o której pisałam Wam w wpisie z zakresu naszego rodzimego handmade. Zachęcam do przypomnienia tekstu tutaj.Sukieneczkę dostaliśmy w kwietniu, niestety z każdym dniem robi się co raz krótsza a szkoda, bo jest naprawdę piękna. Uwielbiam za dobrą gatunkowo bawełnę oraz niebanalny wzór. Sukienkę połączyliśmy z bodziakiem, gdyż pogoda płatała nam figle i pomimo 27 stopni, które wskazywał termometr na zewnątrz było dużo chłodniej, za sprawą wiatru.Wspierając nasze rodzime rękodzieło nie mogło być inaczej i sukienka polskiego producenta musiała znaleźć się w naszym sukienkowym tygodniu. Swoją drogą, mnie również takie wyzwanie bardzo by się przydało, więc kto wie, może następny tydzień będzie wyzwaniem również dla mnie?

Całujemy!

Sukienka Laury - KaroMio Handmade

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM