26.01.2017

Dziecko i pies


Odkąd tylko sięgam pamięcią, w moim rodzinnym domu oraz otoczeniu zawsze były zwierzęta. Psy, koty, kury, króliki. W skład naszej małej rodziny wchodzi również przemiły czworonóg. Poznajcie Majkiego:) 


20.01.2017

Makaron z warzywami - szybki talerz #1


Każda mama jest superbohaterem. Ma w sobie ukryte supermoce, o których nawet nie śniłeś. Posiada moc usypiania,  cierpliwości, pokory oraz szybkości. Jedną z super mocy, które posiada każda mama to również wzorowa organizacja czasu. Bo tylko mama podczas półgodzinnej drzemki swojego dziecka potrafi ugotować obiad, wstawić pranie, posprzątać zabawki, wyjść z psem na dwór i do tego wypić kawę. Niemożliwe? 


18.01.2017

O moim ulubionym miejscu w naszym domu


Uwielbiam otaczać się pięknymi rzeczami, lubię porządek, choć nie jestem pedantką. Lubię, gdy goście czują się w moim domu, jak u siebie. Lubię, gdy na oknie stoi doniczka z kwiatem, na stole patera z ciastem a na łóżku leżą ozdobne poduszki. Lubię mój dom, moje mieszkanie. Jest jednak jedno, szczególne miejsce, które uwielbiam najbardziej. Tak, to Jej miejsce. 


13.01.2017

O wsparciu


Podobno my kobiety jesteśmy silną płcią. Chociażby po przez sam poród pokazujemy, jak wiele wysiłku i siły musimy włożyć w to, aby na świecie pojawiło się nowe życie. Wiele z nas jednak z tym momencie liczy na wsparcie ze strony partnera. Wsparcie, które tak niesamowicie pozwala poczuć się bezpiecznie. Które pozwala przezwyciężyć strach. Zatem, jakie Ty wsparcie mozesz zaoferować innym?

07.01.2017

DIY ładna butelka na olej lub oliwę


Manię chomikowania mam po mojej mamie. Zbieram różne przedmioty z myślą: "przyda się na później". W swojej kolekcji rzeczy "przydamisiowych" mam kilka  butelek o ładnych i ciekawych kształtach. Z nich możesz wyczarować wiele pięknych rzeczy, między innymi ładną, ozdobną butelkę na olej, oliwę czy ulubiony sos. Oczywiście, kupisz taką butelkę w sklepie,  ale skoro możesz coś zrobić sama tańszym kosztem, dlaczego tego nie wykorzystać? :)

04.01.2017


Styczeń to miesiąc nie tylko nowych postanowień ale i planowania. Ile z Was zaczyna swoje planowanie, zapełnianie kalendarzy w styczniu? Na którym miesiącu zazwyczaj kończycie? ;)


03.01.2017


Szkoda, że w tamtym roku było jej tak mało. W tym roku to pierwsza zima Laury :)

02.01.2017

O nowych smakach


Dzień dobry w 2017! Też nie możesz uwierzyć w to, że mamy już nowy rok? Dzisiaj opowiem Ci o naszym nowym ogromnym kroku w przyszłość. O odkryciu nowych smaków oraz o naszej pierwszej wielkiej podróży do bardzo ciekawej i pysznej krainy smaków. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM