26.04.2017

O rzeczach, które warto zapamiętać


Chwila zwątpienia. Znasz to? Miewasz? Ja jeszcze kilka dni temu zwątpiłam w siebie, zwątpiłam w to miejsce. Nie miałam ochoty zaglądać tutaj tak często, jak do tej pory. Nie miałam ani siły, ani motywacji. A przecież obiecywałam sobie, że chcę zapisywać tutaj wszystko to, co przyniosło mi dużo uśmiechu, dużo radości. Odpuściłam. 


18.04.2017

Pasja, miłość do akwareli, mąż i Instagram - nasze polskie handmade odcinek 2
 (źródło: by.agasi)


Co ma do siebie architektura krajobrazu, akwarela i blondwłosa dziewczynka? A no ma! Lena to córka Agnieszki - bohaterki dzisiejszego artykułu. Z ogromną przyjemnością zapraszam Was do poznania Agnieszki, jej akwarelowych dzieł i poznania historii, która pokaże Ci droga mamo, że warto mieć marzenia, warto je spełniać.

11.04.2017

Śniadanie we dwójkę - jaglanka z malinami


jaglanka z malinami, kasza z owocami, jak zrobić jaglankę, śniadanie dla dziecka, śniadanie dla niemowlaka

Wiele razy słyszałaś zapewne, że macierzyństwo wiążę się z zimną kawą czy z zimnym obiadem. A słyszałaś kiedyś, żeby matka się najadała, jadła ciepły posiłek i delektowała się ciepłą kawą? Ja słyszałam a nawet widziałam na własne oczy. Jak to zrobić? Po pierwsze - BLW. Po drugie - zrobić śniadanie dla dwójki. Ja wiem, że mało przekonująco wyglądają pierwsze kaszki czteromiesięczniaków, ale gdy dziecko (w tym przypadku moje własne, rodzone) kończy siedem miesięcy - można szaleć w kuchni.

05.04.2017

O pierwszych słowach


Pamiętasz dzień, w którym pierwszy raz usłyszałaś to magiczne słowo : "mama" ? Przypominasz sobie, jaka była wtedy pogoda, pora roku, dzień tygodnia co miałaś na sobie, co robiłaś? Każdy pierwszy raz w życiu matki i dziecka jest czymś magicznym. Ciężko go zapomnieć, lecz gdy pamięć zawodzi, najłatwiej jest zatrzymać szczęście na fotografiach.

03.04.2017

Kolorowe talerze: placuszki bananowo - jogurtowe dla najmłodszych


Czy Twoje dziecko należy do niejadków? Laura na szczęście zjada wszystko (może prócz jogurtu naturalnego z jabłuszkiem , który przy pierwszej próbie wywołał u niej morze łez i wzruszenie), co uda mi się przemycić w jej jadłospisie. Dzisiaj przychodzę do Was z pomysłem na pyszne śniadanie zarówno dla dziecka, jak i dla mamy. Fajnie, prawda? Nie spędzisz pół życia w kuchni, a z pewnością zadowolisz domowników tym daniem :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM