11.07.2017

Pierwszy basenLato w tym roku wyjątkowo nas nie rozpieszcza a ciepłe, słoneczne dni możemy policzyć niemalże na przysłowiowych  palcach jednej ręki. Są jednak dni, kiedy to w przerwie pomiędzy deszczem, burzą i chmurami wyjrzy słońce i na zewnątrz zrobi się całkiem przyjemnie. Tak było wczoraj, kiedy to Lali po raz pierwszy wylądowała w balkonowym basenie. Była radość ;)


04.07.2017

Tydzień sukienkowy / 2Lubię być mamą dziewczynki, lubię móc popatrzeć na te wszystkie piękne sukienki, dodatki oraz maleńkie buciki. W tym tygodniu nosimy tylko sukienki. Mamy ich kilka w garderobie Najmłodszej więc pomyślałam, że nie warto chować je przed innymi i czekać, aż Laura z nich wyrośnie. Nosimy sukienki i obalamy mit, że dziewczynki w sukienkach nie mogą swobodnie się bawić, poruszać oraz funkcjonować.

03.07.2017

Obracanka


Od dobrych dziesięciu miesięcy jestem mamą. Dziwię się, że dopiero teraz, po tak długim czasie "siedzenia" w temacie dziecka uświadomiłam sobie, że tak naprawdę w macierzyństwo weszłam całą sobą, na 100 %. Bo która kobieta przeszłaby obojętnie obok sklepu z sukienkami, butami czy torebkami, a która skierowałaby swoje kroki do sklepu z książkami, dalej krocząc na dział dziecięcy?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ARCHIWUM


2016
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwieclipiecsierpień wrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

2017

FACEBOOK

INSTAGRAM